minecraft serverių sąrašas

Pasaulį užkariavęs žaidimas „Minecraft” žaidėjams siūlo unikalią smėlio dėžės patirtį, kurioje jie gali kurti, tyrinėti ir išgyventi blokinėje visatoje. Šios patirties pagrindas yra „Minecraft” serveriai – specialios platformos, kuriose žaidėjai gali susiburti, dalytis savo kūriniais ir leistis į epinius nuotykius.

Serverio pavadinimasVersijaŽaidėjų skaičiusServerio tipas
KAIMUX.LT 1.16.2 + PVP1.8Velocity 1.7.2-1.20.13/10PvP
DidmiestisPurpur 1.20.15/175Survival
HalfPlay.LtPurpur 1.20.10/100SkyBlock
KORIDORIUS.LT – SURVIVAL/FACTIONKoridorius 1.19.40/175Survival
[Mcprison.lt] Lietuvos MinecraftPaper 1.20.10/200Prison
Top 5 minecraft serveriai lietuvoje pagal: mc-list.lt statistiką

„Minecraft” serverių tipai

Minecraft serveriai yra tokie pat įvairūs kaip ir pats žaidimas. Priklausomai nuo to, ko ieškote, greičiausiai yra serveris, kuris jums tinka.

 • Nuotykių serveriai (Adventure): Kviečiame leistis į užduotis, spręsti sudėtingus galvosūkius ir pasinerti į talentingų kūrėjų sukurtus istorinius pasaulius.
 • Mini žaidimų serveriai (Mini games): Nuo greitų parkūro iššūkių iki strateginių PvP arenų – mini žaidimų serveriai siūlo pailsėti nuo tradicinio žaidimo ir užsiimti įvairia smagia veikla.
minecraft serverių sąrašas mc-list.lt

Sukurkite savo „Minecraft” serverį

Ar kada nors galvojote sukurti savo pasaulį ir pakviesti draugus prisijungti prie linksmybių? Sukurti „Minecraft” serverį nėra taip baisu, kaip gali pasirodyti.

 • Reikalavimai ir išankstinės sąlygos: Įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka reikiamus reikalavimus. Taip pat pravers stabilus interneto ryšys ir šiek tiek techninių žinių.
 • Vadovas: Nuo serverių programinės įrangos atsisiuntimo iki žaidimo nustatymų konfigūravimo – mes padėsime jums atlikti visą procesą.
 • Patarimai, kaip sklandžiai naudotis serveriu: Sužinokite, kaip tvarkyti žaidėjų leidimus, optimizuoti serverio našumą ir šalinti dažniausiai pasitaikančias problemas.

Populiariausi „Minecraft” serveriai, prie kurių galima prisijungti *Angliški*

Jei nenorite kurti savo serverio, yra daug įsteigtų serverių, kuriuose laukiami nauji žaidėjai.

 1. Hypixel: Hypeksas: žinomas dėl daugybės mini žaidimų ir aktyvios bendruomenės.
 2. Mineplex: Mineplex: kūrybiškumo centras su unikaliais žaidimo režimais ir renginiais.
 3. Avilys: „The Hive”: Hive: pasinerkite į įtraukiančius nuotykius ir sudėtingus mini žaidimus.

Sauga ir privatumas „Minecraft” serveriuose

Saugumas internete yra labai svarbus, ypač tokiame populiariame žaidime kaip „Minecraft”.

 • Asmeninės informacijos apsauga: Saugokite savo asmeninę informaciją ir nesidalykite ja su nepažįstamaisiais.
 • Saugios žaidimų aplinkos užtikrinimas: Sužinokite, kaip pastebėti ir pranešti apie netinkamą elgesį, ir rinkitės serverius, kuriuose aktyviai vykdoma moderavimo funkcija.

Žaidimo „Minecraft” serveriuose privalumai

Žaidimas serveriuose – tai ne tik žaidimas, bet ir patirtis.

 1. Socialinė sąveika ir komandinis darbas: Užmegzkite draugystę, bendradarbiaukite projektuose ir dalyvaukite komandiniuose iššūkiuose.
 2. Naujų žaidimo režimų tyrinėjimas: Nuo vaidmenų žaidimų iki ekonominių serverių – visada galima atrasti ką nors naujo.
 3. Žaidimo įgūdžių tobulinimas: Konkuruokite su patyrusiais žaidėjais, mokykitės naujų strategijų ir tobulinkite savo žaidimo įgūdžius.

Išvada

Minecraft” serveriai – tai vartai į neribotų galimybių pasaulį. Nesvarbu, ar norite pademonstruoti savo architektūrinius sugebėjimus, leistis į jaudinančius nuotykius, ar tiesiog pabendrauti su draugais, ten yra serveris, kuris laukia jūsų. Kadangi „Minecraft” bendruomenė toliau auga, didėja ir naujų bei įdomių serverių patirčių galimybės. Taigi, pasiruoškite, pasinerkite ir leiskite blokiniams nuotykiams prasidėti!

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas

Panašūs straipsniai

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus