Įveskite datą ir sužinokite koks tuo metu yra zodiako ženklas

Zodiako ženklų datos

PavadinimasLot.k.NuoIki
AvinasAries03-2104-20
JautisTaurus04-2105-21
DvyniaiGemini05-2206-21
VėžysCancer06-2207-22
LiūtasLeo07-2308-21
MergelėVirgo08-2209-23
SvarstyklėsLibra09-2410-23
SkorpionasScorpio10-2411-22
ŠaulysSigittarius11-2312-22
OžiaragisCapricorn12-2301-20
VandenisAquarius01-2102-18
ŽuvysPisces02-1903-20
mergina miega ir sapnuoja zodiako ženklus

Astrologijoje Zodiako ženklai yra pagrindinis horoskopų sistemos elementas, atspindintis žmonių asmenybes, jų stipriąsias bei silpnąsias savybes ir gyvenimo prognozes. Šie ženklai yra suskirstyti pagal gimimo datas, ir kiekvienam iš jų priskirtos tam tikros simbolinės reikšmės ir bruožai. Zodiako ratas apima dvylika skirtingų ženklų, kuriuos įtakingi planetų judėjimai bei astrologiniai įvykiai.

Zodiako ženklų interpretacijos prasideda nuo Avino, kuris žymi naujo ciklo pradžią, ir baigiasi Žuvimis, simbolizuojančiomis visumą ir universalumą. Kiekvienas ženklas atitinka mėnesio periodą ir yra susietas su elementu, kurių yra keturi: ugnis, žemė, oras ir vanduo. Šie elementai išryškina skirtingus charakterio tipus ir bendravimo stilius.

Diegtas populiarumoje dėl savo prieinamumo ir keičiamo turinio, Zodiako ženklų astrologija yra naudojama kaip įrankis savęs pažinimui ir gyvenimo įvykių prognozavimui. Zodiako ženklų datos, simboliai ir reikšmės gali padėti žmonėms suprasti savo potencialą ir išmokti susidoroti su kasdieniu gyvenimo iššūkiais.


Zodiako ženklų prigimtis

Zodiako ženklai yra suskirstyti į keturias grupes pagal jų prigimtį ir susietus su keturiais gamtos elementais: ugnimi, žeme, oru ir vandeniu. Kiekvienas elementas turi unikalias savybes, kurios lemia ženklų charakteristikas.

Ugnies elementas

Ugnies elementą sudaro Avinas, Liūtas ir Šaulys. Ženklai, priklausantys ugnies elementui, paprastai yra energingi, aistringi ir drąsūs. Jie trokšta veiksmo ir yra visuomet pasiruošę naujiems iššūkiams. Šių ženklų atstovai linkę būti lyderiais ir nepabūgti rizikos.

Žemės elementas

Žemės elementą sudaro Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Šie ženklai yra žinomi dėl jų praktiškumo, tvirtumo ir ištvermės. Žmogus, gimęs po žemės ženklu, vertina stabilumą, patogumus ir yra linkęs prie materialaus pasaulio.

Oro elementas

Oro elementui priklauso Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis. Šių ženklų asmenys yra socialūs, intelektualūs ir mėgsta ieškoti žinių. Jie mėgsta bendravimą ir dažnai turi išvystytą gebėjimą analizuoti bei adaptuotis prie įvairių situacijų.

Vandens elementas

Vandenio elementas apima Vėžį, Skorpioną ir Žuvį. Šie Zodiako ženklai pasižymi emocionalumu, intuityvumu ir gilia vidine jėga. Jie yra jautrūs ir empatiški, o jų veiksmus dažnai lemia jų vidiniai pojūčiai ir nuotaikos.


Zodiako ženklų svarba asmenybėje

Zodiako ženklai yra dažnai naudojami asmenybės charakteristikoms apibūdinti ir giliam įvairių tarpasmeninių ryšių supratimui suteikti.

Astrologinė asmenybės analizė

Astrologijoje manoma, kad žmogaus gimimo žvaigždės padėtis turi įtakos jų asmenybės savybėms. Pavyzdžiui, Svarstyklių ženklo atstovai yra aprašomi kaip diplomatiski ir kūrybingi. Tai rodo, kaip pagal ėjimo po saule sistemą išskiriamos specifinės bruožų grupės.

Zodiako ženklų įtaka gyvenime

Kiekvienas Zodiako ženklas atspindi tam tikrus gyvenimo aspektus ir galimai veikia asmenų elgseną bei sprendimus. Ožiaragiui, pavyzdžiui, būdingas orientavimas į tikslus ir nepriklausomumas, kaip teigiama apie Ožiaragio ženklo asmenybes savybes.

Suderinamumas ir santykiai

Astrologijoje svarbi vieta tenka ženklų tarpusavio suderinamumui, kuris įtaką turi santykiuose ir partnerystėje. Tinkamumo pavyzdžiai gali būti ženklų sąsajos – Vandenis ir Dvyniai yra laikomi geriausiais partneriais Svarstyklėms. Toks vertinimas atspindi manymą, kad tam tikri žvaigždžių konfigūracijai būdingi bruožai gali skatinti harmoningus ryšius.