Batai internetu kaip taisyklingai grąžinti avalynės

Batai gali būti brangi investicija, ypač kai dairomasi į žinomus prekės ženklus. Deja, pasitaiko atvejų, kai įsigyjami batai neprilygsta tiems, kurie buvo žadėti ir paprasčiausiai susidėvi greičiau nei tikėtasi. Nekokybiškus batus įsigyjantiems žmonėms reikėtų žinoti ne tik savo teises dėl jų gražinimo, bet ir galimybes juos panaudoti kažkur kitur.

Grąžinkite juos į parduotuvę ar tiesioginiam gamintojui

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra pabandyti grąžinti juos parduotuvei ar prekės ženklo savininkui, kuris juos pardavė. Atsižvelgiant į batų parduotuvės grąžinimo politiką, ji gali pasiūlyti visą pinigų grąžinimą arba pakeisti nekokybišką avalynę į naują batų porą. Prieš kreipdamiesi dėl grąžinimo, įsitikinkite, kad batai atitinka grąžinimo reikalavimus, pvz., yra originalioje pakuotėje, nėra purvini.

Primenama, kad grąžinimo sąlygos nurodo kuomet pirkėjas turi teisę į pinigų grąžinimą arba keitimą. Jeigu avalynę dėvėjote netinkamai ar naudojote ją ne pagal paskirtį, tikėtina, kad grąžinimo galimybė nebus prieinama. Pavyzdžiui, laisvalaikio batus dėvėjote nuolatos statybų aikštelėje – jie juk ne tam skirti. Nors teisės aktai numato, kad avalynės kokybės garantija turi trukti bent jau 2 metus nuo įsigijimo momento, reikėtų išsiaiškinti kokios išimtys taikomos.

batai moterims su kulniuku

Batų gyvenimo trukmę gali prailginti jų išankstinis taisymas

Jei avalynės grąžinti nėra galimybės, yra kitų būdų kaip pratęsti prastos kokybės batų tarnavimo laiką. Jei jie ką tik pradėjo rodyti nusidėvėjimo požymius, bet dar nėra visiškai susidėvėję, galite nuvežti juos į batų taisyklą tam, kad būtų atnaujinti. Dabar netgi internetu galite užsakyti batų taisymo paslaugas. Tai padės pailginti jų gyvenimą.

Perdirbkite arba paaukokite juos

Jei jūsų batai yra nepataisomi ir negali būti grąžinti, vis tiek turite ne vieną opciją ką su jais daryti. Perdirbimas yra puikus būdas jais atsikratyti nekenkiant aplinkai. Jei jūsų batai vis dar yra nešiojami, bet nebetinka jūsų naujam stiliui, galite tiesiog paaukoti juos labdarai.

Visada apmaudu, kai mūsų mėgstamos batų poros tarnauja ne taip ilgai kiek norime, bet tai nereiškia, kad jų panaudojimas yra ribotas. Tad, kaip jau minėta aukščiau – skyrus laiko domėjimuisi, tikrai rasite būdų kaip juos efektyviai panaudoti nepatiriant didžiulių finansinių išlaidų ir nekenkiant aplinkai!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas

Panašūs straipsniai

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus